پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی: همایش ملی «علامه مصباح یزدی (ره)؛ فیلسوف علوم اجتماعی اسلامی»

پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با همکاری مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره)، همایش ملی «علامه مصباح یزدی (ره)؛ فیلسوف علوم اجتماعی اسلامی» را برگزار می‌کند.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی،‌ در آستانه نخستین سالگرد ارتحال علامه محمدتقی مصباح یزدی(ره) و به مناسبت روز جهانی فلسفه، همایش ملی «علامه مصباح یزدی(ره) فیلسوف علوم اجتماعی اسلامی» توسط گروه فلسفه پژوهشکده حکمت و دین‌پژوهی برگزار می‌شود.

در این محفل علمی که با همکاری و مشارکت یازده نهاد علمی و فرهنگی کشور از جمله مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد، حضرات آیات علی‌اکبر رشاد، غلامرضا فیاضی و حجج اسلام عبدالحسین خسروپناه و علی مصباح یزدی ایراد سخنرانی خواهند داشت.

میزگرد تخصصی «علوم اجتماعی اسلامی از منظر علامه مصباح یزدی» با حضور حجج اسلام والمسلمین استاد مجتبی مصباح یزدی، استاد حمید پارسانیا، استاد حسین بستان و تنی چند از ارائه دهندگان مقالات برگزیده، همچنین رونمایی از مجموعه مقالات مربوط به همایش، از دیگر بخش‌های این همایش علمی خواهد بود.

«همایش ملی علامه مصباح یزدی، فیلسوف علوم اجتماعی اسلامی» به صورت حضوری و مجازی در تاریخ ۳ آذرماه جاری از ساعت ۱۸ تا ۲۱ در محل تالار استاد موسویان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به نشانی: قم، بلوار پانزده خرداد، کوی شهید میثمی برگزار می‌شود. لازم به یادآوری است پخش زنده این همایش ملی از طریق نشانی اینترنتی TV.iict.ac.ir در دسترس علاقمندان خواهد بود. جهت حضور در این همایش اینجا  کلیک کنید.

 

کلیدواژه‌ها: علامه مصباح، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، علوم اجتماعی اسلامی، همایش علمی، همکاری

موضوع: 
دسته بندی: