جامعة آل البیت العالمیة: مسابقه کتاب‌خوانی عمومی امروز برگزار می‌شود

جامعة آل البیت العالمیة در راستای همکاری با دبیرخانه همایش با محوریت شرح دعایی از امام سجاد (ع) از علامه محمدتقی مصباح یزدی (ره) امروز مسابقه کتاب‌خوانی عمومی را برگزار می‌کند.

به گزارش دبیرخانه همایش از میان مراکز همکار همایش بین‌المللی «علوم انسانی اسلامی از دیدگاه علامه محمدتقی مصباح یزدی (ره)» معاونت پژوهش جامعة آل البیت العالمیة تصمیم به برگزاری سلسله مسابقات علمی گرفته است و مسابقه چهارم از این سلسله با محوریت یکی دیگر از آثار علامه محمدتقی مصباح یزدی (ره) با عنوان «وداع الربیع» که شرحی از ایشان بر دعای امام سجاد (علیه‌السلام) در وداع ماه مبارک رمضان است، امروز  8 اردیبهشت‌ماه 1401 شمسی در ساعت 14:00 به‌صورت مجازی با اعطای جوایز ارزنده برگزار می‌شود. این کتاب ترجمه عربی از کتاب فارسی «بدرود بهاد» از علامه مصباح یزدی (ره) است. این رقابت علمی برای عموم علاقه‌مندان و به زبان عربی برنامه‌ریزی‌شده است و لینک شرکت در مسابقه صرفاً در ساعت مسابقه فعال خواهد بود. برای شرکت در این رقابت به این آدرس مراجعه کنید: https://forms.gle/uAzxZELwv3d5e5Sc8

 

بازنشر: 

خبرها و رویدادهای علمی

معنای زندگی از دیدگاه علامه مصباح یزدی (ره)

سی و دومین کرسی مقدماتی همایش بین‌المللی «علوم انسانی اسلامی در اندیشه علامه محمدتقی مصباح یزدی (ره)» در مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران برگزار شد.  

نشست علمی در دانشگاه بین‌المللی آل البیت (ع): «الدعاء فی فکر العلامة الشیخ مصباح الیزدی (ره)»

دانشگاه بین‌المللی آل البیت (ع) در راستای همکاری با دبیرخانه همایش نشستی به زبان عربی با موضوع «الدعاء فی فکر العلامة الشیخ مصباح الیزدی (ره)» برگزار می‌کند.

معنای زندگی از دیدگاه علامه مصباح یزدی

سی و دومین کرسی مقدماتی همایش برگزار می‌شود

سی و یکمین کرسی مقدماتی همایش در دانشگاه بین‌المللی آل البیت (ع) برگزار شد

در دانشگاه بین‌المللی آل البیت (ع) با همکاری دبیرخانه همایش این کرسی علمی-ترویجی به زبان عربی با موضوع «أثر الدین علی عملیة إنتاج العلوم إلانسانیة» برگزار شد.

تبیین جامعه‌شناختی امربه‌معروف و نهی از منکر از منظر علامه مصباح یزدی(ره)

بازنشر رویداد علمی: دوازدهمین کرسی مقدماتی همایش  

حق کرامت انسان با تأکید بر دیدگاه علامه مصباح یزدی (ره)

بازنشر رویداد علمی: یازدهمین کرسی مقدماتی همایش